Joga poporodowa

JOGA POPORODOWA
 

 

 

JOGA POPORODOWA (dla mamy i dziecka) 
 
Joga jako system ćwiczeń ciała wzmacnia mięśnie i rzeźbi sylwetkę. Joga ćwiczona po porodzie pozwoli młodej Mamie na szybszy, ale zrównoważony powrót do formy sprzed ciąży.
Ćwiczenia uwolnią od bólu kręgosłupa nadwyrężonego w czasie ciąży. Także dźwiganie dziecka na rękach wymaga wzmacniania ramion i pleców.
Wzmocnisz mięśnie odpowiedzialne za zdrowie Twojego kręgosłupa, usprawnisz ciało, ujędrnisz nogi i pośladki. Joga dotleni także Twoją skórę, cera stanie się zdrowsza, sen efektywniejszy. Efekty odprężenia i poprawy nastroju odczujesz już po kilku pierwszych sesjach.
Uczestnicząc w zajęciach z dzieckiem, od pierwszych miesięcy życia, wyrabiasz prawidłowe nawyki związane z aktywnością fizyczną.
Wzmocisz i ustabilizujesz mięśnie, również mięśnie dna miednicy.
Techniki relaksacyjne łagodzą stres i zmęczenie, wyciszają umysł oraz wpływają na pogłębienie więzi z nowo narodzonym dzieckiem.
Zajęcia poprzez spotkania z innymi mamami oraz ich dziećmi dają okazję do rozmów, wymiany doświadczeń i wsparcia, które mogą być niezwykle cenne w okresie wielkich zmian.
 
 
Zapraszamy wszystkie mamy 6 tygodni po porodzie drogami natury/ 12 tygodni po cesarskim cięciu, z dziećmi do 8 m-ca . Wcześniejsza praktyka jogi nie jest konieczna by brać udział w zajęciach.

Zajęcia odbywają się:     


Koszt: cennik
Zapisy: e-mail: biuro@beautymama.com.pl
 

Beauty Mama Szkoła Rodzenia beautymama.pl
Projekt i wykonanie strony - ALLMATIS.pl