Osoby prowadzące - dla pań po porodzie


Joanna Mróz
Mgr Fizjoterapii specjalizuje się w rehabilitacji w pediatrii , ginekologii i położnictwie.  Zajmuje się wczesnym wspomaganiem rozwoju małego dziecka, a także opieką nad kobietą ciężarną. Ukończyła takie kursy jak:Masaż Shantala i Shantala Body Touch  (kurs instruktorski) ,Nowoczesna Szkoła Rodzenia z Fundacji Rodzić po Ludzku, Koncepcja NDT–Bobath w pracy z dziećmi – warsztaty  wprowadzające” Pediatria dla fizjoterapeutów. Joanna Mróz jest także ratownikiem medycznym. Wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych zjazdach i konferencjach.

Paulina Pawlak
Mgr fizjoterapii II wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w rehabilitacji w pediatrii. Swoje doświadczenie zdobyła na licznych
stażach i praktykach między innymi w Centrum  Zdrowia Dziecka.
Pracuje między innymi z dziećmi z zespołem Aspergera, autyzmem oraz mózgowym porażeniem dziecięcym.
Na co dzień zajmuję się wczesnym wspomaganiem rozwoju małego dziecka. Cały czas doskonali swoje umiejętności i zdobywa nową wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych i warsztatach
terapeutycznych. Praca z małym pacjentem jest dla niej źródłem radości i satysfakcji. Prywatnie uwielbia jazdę konną, snowboard oraz tenis.

Korman Urszula
Jest położną pasjonatką, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek położnictwo. Obecnie studiuje psychologię.
Sport towarzyszył jej przez całe życie, dlatego naturalne dla niej było połączenie „miłości do ruchu” z położnictwem. W 2007 roku zdobyła tytuł Państwowego Instruktora rekreacji ruchowej oraz ukończyła kurs ,,Aktywne 9 miesięcy'', aby poszerzyć wiedzę na temat ćwiczeń dla kobiet w ciąży.
Pracuje w Szpitalu Św. Zofii w Warszawie oraz jako położna środowiskowa w jednej z przychodni. Prowadzi ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz rozciągające w szkołach rodzenia.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz mamą Marianki i Róży. Lubi spędzać czas ze swoimi najbliższymi, uwielbia życie na wsi.


Iza Banach-Kubik
Doradca Noszenia ClauWi®, trener i coach z doświadczeniem. Propagatorka ekologicznego stylu życia
i świadomego rodzicielstwa bliskości. Prowadzi konsultacje i warsztaty dotyczące chustowania i naturalnego pieluchowania. Prywatnie – aktywnie nosząca w chuście mama trójki dzieci.


Magdalena Hryciuk
Położna, z wykształceniem wyższym zawodowym (licencjat położnictwa) masażystka, certyfikowany instruktor masażu niemowląt. Ukończyła również wydział zarządzania w WWSE.
Zajmuje się:
  • przygotowaniem ciężarnych i ich partnerów do porodu i opieki nad dzieckiem prowadząc wykłady w szkołach rodzenia i indywidualne konsultacje 
  • wspiera i edukuje młodych rodziców
  • masażem w okresie macierzyństwa,
  • posiada tytuł masażystki I stopnia oraz ukończony kurs akupresury i masażu ciężarnych w okresie ciąży i podczas porodu
  • nauką masażu niemowląt dla rodziców
  • jest certyfikowaną doulą 

Beauty Mama Szkoła Rodzenia beautymama.pl
Projekt i wykonanie strony - ALLMATIS.pl